Oferta sadzonek na sezon 2017 , cena 7 zł/szt, wysyłka od kwietnia.
W ofercie jest odmiana sprawdzona w warunkach klimatycznych Polski, która znakomicie znosi jesienne chłody i krótki dzień w drugiej połowie lata.
Oferujemy sadzonki stewii w doniczkach 8x8 cm, jak na fotografii .Cena sadzonki to 7 zł/sztukę. Preferujemy wysyłkę parzystej liczby roślin, ponieważ wówczas mogą być bezpieczniej opakowane. Aby zamówić sadzonki  wystarczy wypełnić
formularz zamówienia.
Nie ma minimalnej liczby roślin w zamówieniu. Z uwagi na koszty przesyłki 4-6 sztuk wydaje się być rozsądnym minimum (najmniejsze opakowania są  na 6 szt.  i na 10sztuk i jest to preferowana liczba roślin zapewniająca najbezpieczniejsze opakowanie). 
 Nie ma żadnych dodatkowych kosztów poza niżej wymienionymi. Uwaga : Koszt przesyłek kurierem przy wpłacie na konto przelewem (przedpłata) wynosi 17,50 zł. Przy płatności przy odbiorze koszt przesyłki 21zł.  W przypadku odbioru osobistego proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny 880 904 253
Koszt przesyłki jest stały dla zamówień do 30 sztuk. 
Wysyłki kurierem FEDEX są realizowane od wtorku do czwartku, doręczenie następnego dnia po nadaniu paczki.
Nie ma możliwości wyboru godziny doręczenia paczki , na każdym liście przewozowym umieszczany jest telefon do odbiorcy paczki i w razie potrzeby dodatkowe wskazówki dla kuriera.
Jedyną możliwością zamawiania sadzonek na prezent dla osób trzecich jest wcześniejsza przedpłata .
Przedpłata na konto lub płatność przy odbiorze są jedynymi akceptowalnymi formami płatności. 

Powrót